У салоні надають послуги фарбування найвищого рівня і nail-сервіс. Засновницею нового формату б'юті-квартирника стала it-girl Алла Барановська.

Особливістю даного місця став запуск концептуального клієнт-сервісу для активних зайнятих мам, завдяки якому стало можливо отримати комплексний б'юті-догляд та турботу про своїх малюків.

“Ідея створення прийшла до мене моментально, як тільки я визначилася з місцем наступного салону. По сусідству з CLIPSE LIPKI розташовані дитяча перукарня KidsCut і школа для раннього розвитку малюків - Kukushka, де мій син з перших років користується послугами перукарні і регулярно відвідує курси. Черговий раз прогулюючись по місцевості, я помітила, що було виставлено приміщення для оренди.

Популярні новини зараз

Купальник врізався в інтимне місце: Настя Каменських спантеличила знімком

Мати виглядає молодшою за сина: шанувальники Бурака Озчівіта обімліли, коли побачили його матір (ФОТО)

Купальник врізався в інтимне місце: колишня Дана Балана спантеличила знімком

Від колишньої Хюррем не залишилося і сліду: Мер'єм Узерлі схудла і змінилася до невпізнання

Показати ще

Сумнівів не було, що це ідеальне місце, і я відразу забрала його. Як працююча і вічно зайнята мама, мені важливо знати, що і мій час і час моєї дитини завжди витрачено з користю. Тому, ідея створити салон,  який надає професійний сервіс і, до всього іншого, - пропонує можливість залишити дітей під наглядом і зайняти їх освітніми курсами - це мрія всіх жінок” - розповідає Алла. 

Новий вектор розвитку CLIPSE LIPKI окреслений однією важливою цінністю - ще більш якісною турботою про клієнта і його часу. Саме тому в салоні пропонують провести всі послуги в шість рук. Це двогодинний комплексний сервіс, в результаті якого вам надають професійні послуги манікюру, педикюру, макіяжу та укладки. Для тих, хто здійснює візит разом зі своїми малюками, адміністратори допоможуть організувати їх дітям корисний і безпечний відпочинок. Персонал салону простежить за вашим чадом, супроводить і забере по закінченню курсів, стрижки або дитячого манікюру в сусідньому салоні.

Фото 1 из 7.
Фото 2 из 7.
Фото 3 из 7.
Фото 4 из 7.
Фото 5 из 7.
Фото 6 из 7.
Фото 7 из 7.

Салон CLIPSE LIPKI щорічно переглядає підходи до обслуговування клієнтів, аналізує їхні потреби і втілює в життя нові послуги, які полегшать життя відвідувачів і подарують відчуття задоволення від обраного сервісу. 

“Нам важливо знати, що кожна мама, яка відвідує наш салон, не тільки отримує бездоганне обслуговування від висококваліфікованих майстрів, але і її діти перебувають у комфортних умов з користю для їх розвитку”, - додала Алла.