Що представляє собою лазерний апарат Lumenis LightSheer Desire?

Діодний лазер Lumenis LightSheer Desire оснащений технологією вакуумного посилення, яка повністю виключає больові відчуття під час проведення процедури. Лазерна епіляція на апараті Lumenis LightSheer Desire - це новий рівень епіляції. Унікальна, запатентована технологія High Speed ​​забезпечує не тільки максимальний комфорт для клієнта, а й запобігає ризику появи будь-яких негативних наслідків. Це досконала методика видалення небажаного волосся, якої не було до цього часу.

Які переваги апарата Lumenis LightSheer Desire у порівнянні з іншими лазерами?

Ми можемо говорити про 5 головних переваг цього апарата.

1. Безболісність. Саме про це мріяли всі клієнти і чекали появи такого лазера, який не буде викликати неприємні відчуття. Лазерна епіляція на Lumenis LightSheer Desire не потребує знеболення. Процедура проходить дуже комфортно, а вакуумна насадка ще й масажує шкіру, надаючи легкого омолоджуючого і підтягуючого ефекту.

2. Швидкість проведення процедури. За рахунок великого розміру робочої плями рукоятки (22х35 мм), тривалість процедури значно скорочується, оскільки охоплюються великі ділянки шкіри.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк відзначає 33-річчя: як сьогодні виглядає зірка – найяскравіші образи (фото)

У білому халаті і без макіяжу: вагітна Настя Каменських показала, як виглядає вранці

Жінка народила 20-ту дитину в 42 роки: як виглядає зараз велика сім'я (ФОТО)

«Бігає за мною, як хвостик»: дружина Павла Волі з Comedy Club розповіла, як справляється з прийомною дівчинкою – це гідно поваги

Показати ще

3. Безпека. У даній моделі апарата технічні характеристики знаходяться в ідеальному співвідношенні, що гарантує повну безпеку для організму. А саме - ніякого ризику опіків, появи пігментних плям, почервоніння та інших неприємних наслідків. Апарат не впливвє на шкіру, внутрішні органи, систему кровоутворення та інші життєво важливі системи. Апарат генерує червоне випромінювання, яке не є опроміненням і не може бути причиною появи будь-яких захворювань або ускладнень.

4. Можливість працювати на різних фототипах шкіри. Дійсно, діодний лазер Lumenis LightSheer Desire можна використовувати для роботи на 6-ти фототипах шкіри - від найсвітлішої до смаглявої. До появи цієї моделі апарата лазерну епіляцію було дозволено робити тільки клієнтам зі світлою шкірою. Тепер навіть власники смаглявої від природи шкіри можуть приходити на процедуру і не боятися отримати опіки. Головне - не плутати смагляву шкіру із засмаглою. Свіжа засмага, як і раніше, є протипоказанням до проведення лазерної епіляції.

5. Скорочення загальної кількості процедур. Так, можна говорити про те, що середній курс процедур на апараті Lumenis LightSheer Desire буде коротше, ніж на інших апаратах. За рахунок більш потужного впливу і охоплення більшої площі ділянки шкіри, процедури, проведені на Lumenis LightSheer Desire, будуть ефективнішими. За один сеанс видаляється більша кількість волосся, відповідно, знадобиться менша кількість сеансів.

У середньому, 8-ми процедур буде достатньо, щоб повністю позбутися небажаного волосся. Однак, потрібно враховувати індивідуальні особливості організму, такі як, структуру волосся, тип шкіри, гормональний фон і т.інш.

Чи правда, що лазерна епіляція позбавляє від волосся назавжди?

Насправді, назавжди нічого не буває. Лазер руйнує фолікул і для його відновлення необхідно кілька років. Після того, як клієнт пройшов повний курс процедур, йому потрібно 1-2 рази на рік робити підтримуючу процедуру, навіть якщо волосяний покрив не утворюється, а це найчастіше саме так. Але профілактику все ж робити потрібно.

З плином часу фолікули можуть відновлюватися, але вже не у такій кількості, а волосся, яке зростатиме, буде більш тонким і слабким. Цей процес почнеться за 5-7 років. Тому можна з упевненістю стверджувати, що немає більш ефективного методу видалення волосся, ніж лазерна епіляція.

Ви забудете про подразнення, свербіння, щетину, червоний запалений висип, чорні точки та інші дуже неприємні наслідки, які з'являються після гоління, воску та інших спроб позбутися небажаної рослинності.

Лазерна епіляція - це найнадійніший метод видалення волосся, а також найбезболісніший і безпечний.

Чекаємо на Вас у центрах лазерної епіляції Міжнародної мережі «Люменіс». Приходьте і переконайтеся, наскільки просто зробити свою шкіру гладенькою, здоровою і привабливою, й при цьому без зусиль і неприємних наслідків. Краса більше не вимагає жертв. Чекаємо Вас в наших центрах, отримуйте задоволення від самої процедури і від результату.