Сьогодні, 25 грудня, британська королівська сім'я традиційно святкує Різдво. Для цього практично всі члени монаршої сім'ї прибули в палац Сандрингем в графстві Норфолк. Сама королева прибула в містечко ще пару днів тому.

Сьогодні до 9 ранку Єлизавета II та її  найближчі родичі відвідали різдвяну службу в церкві Святої Марії Магдалини, розташованої неподалік від резиденції королеви. За традицією, ранкова служба носить закритий характер,  на якій присутні тільки члени британської монаршої родини.

Як відзначають Різдво британські монархи

З самого ранку біля церкви збирається величезний натовп роззяв, охочих подивитися на представників династії Віндзор. У цього року особлива увага прикута до старшим дітям герцогів Кембриджських – шестирічному принцу Джорджу і чотирирічної принцеси Шарлотті, які вперше беруть участь у різдвяній службі. Полуторогодовалого принца Луї поки залишили з нянями будинку.

Як відзначають Різдво британські монархи

Як відзначають Різдво британські монархи

Так само на службу прибутку принц Чарльз з дружиною, дочка королеви принцеса Анна, молодший син Єлизавети Едвард з дочкою леді Луїзою, а також онуки Її Величності принцеси Євгенія і Беатріс.  Всі члени королівської родини прийшли до церкви пішки, вітаючи на шляху зібрався натовп  роззяв.

Як відзначають Різдво британські монархи

Як відзначають Різдво британські монархи

Королева прибула до церкви Святої Марії Магдалини на автомобілі. Перед публікою Єлизавета з'явилася в яскравому святковому вбранні. Червоне пальто приталеного силуету з двобортною застібкою було доповнено точно таким же сукнею і елегантною капелюшком з чорним декором на боці. Завершили образ її улюблені туфлі на низькому ходу, маленька сумочка і перлинні прикраси. Особливу увагу привертала до себе величезна срібна брошка.  

Як відзначають Різдво британські монархи

Як відзначають Різдво британські монархи

Дивись відео по темі: 

Хочемо нагадати, що весь рік Сlutch стежив за виходами перших леді світу на різних прийомах, зустрічах і заходах. Практично всі образи викликали шквал емоцій: в одних випадках щире захоплення, в інших повне розчарування. У підведенні підсумків року, що минає, хочемо згадати найяскравіші найгірші образи перших леді за 2019 рік, які викликали найбільше критики у користувачів Мережі.

Новий рік 2020 — це початок нового десятиліття, тому зустріти його краще в повній готовності. Покрокова інструкція, як зробити модний новорічний макіяж чекає на тебе тут.

досі не знаєш, що подарувати близькій людині на Новий рік 2020? Не сумуй, а черпай натхнення з нашої статті! Дивись ТОП-5 ідей для подарунків, від яких обдаровуваний буде в захваті.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua