На днях президент Франції і його дружина Бріжит вирушили з офіційним візитом у Кот-Д'івуар.  Так співпало, що саме в цей період (21 грудня) відзначає свій 42-й день народження Еммануель Макрон, тому в честь цієї події президент африканської країни Алассан Уаттара влаштував святкову вечірку в одному зі столичних готелів.

Бріжит і Еммануель Макрон

Еммануель Макрон

На вечірньому вечері були присутні багато гостей, серед яких виділялася перша леді Франції. На День народження  чоловіка Бріжит вирішила надіти суворе смарагдово-зелену сукню з золотими гудзиками. Доповнили стильний образ звична укладання і непомітний макіяж.

Бріжит і Еммануель Макрон

Варто відзначити, що Бріжит Макрон велика шанувальниця міні. Як вважають деякі критики, таким чином дружина французького президента намагається  виглядати молодше. Але на подив критиків цього разу мадам Макрон  воліла елегантне вечірнє плаття в підлогу, яку неймовірно їй йшло.   

Бріжит і Еммануель Макрон

Під час вечірки Еммануель і Бріджит були у піднесеному настрої:  французький президент та його 66-річна дружина разом задули свічки на торті. А трохи пізніше перша леді пустилася в танок разом з іншими гостями вечірки.

Новий рік 2020 — це початок нового десятиліття, тому зустріти його краще в повній готовності. Покрокова інструкція, як зробити модний новорічний макіяж чекає на тебе тут.

Хочемо нагадати, що весь рік Сlutch стежив за виходами перших леді світу на різних прийомах, зустрічах і заходах. Практично всі образи викликали шквал емоцій: в одних випадках щире захоплення, в інших повне розчарування. У підведенні підсумків року, що минає, хочемо згадати найяскравіші найгірші образи перших леді за 2019 рік, які викликали найбільше критики у користувачів Мережі.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.