Мама епатажного мільярдера Ілона Маска – Мей Маск привертає увагу не тільки своїми досягненнями в бізнесі, моложавим зовнішнім виглядом, але і стильними, часом навіть епатажними. Кожна поява колишньої моделі супроводжується шквалом позитивних коментарів від фахівців, які захоплюються її незвичайними, часом навіть занадто яскравими образами. У свої 71 Мей не соромиться надягати незвичайні, а деколи навіть смішні вбрання. А нещодавно одна з найепатажніших жінок планети показала своє натуральне обличчя.

Мама Ілона Маска Мей Маск

Так, в Instagram Мей з'явилося фото, де вона в бордовій сукні і сірому шкіряному пончо, виконаному в ковбойському стилі, позує сидячи в кріслі біля свого будинку. Завершили образ стильні замшеві чоботи і прикраси.

Мама Ілона Маска Мей Маск показала обличчя без макіяжу

Неозброєним поглядом видно, що на 71-річної жінки немає ні грама макіяжу.  Варто відзначити, що цей факт ніяк не вплинув на її зовнішність. Навіть без косметики Мей виглядає чудово! А ти як вважаєш?

А ось так Мей виглядає при повному грімм. 

Мама Ілона Маска Мей Маск

Мей Маск з дітьми

Дивись відео по темі: 

Хочемо нагадати, що весь рік Сlutch стежив за виходами перших леді світу на різних прийомах, зустрічах і заходах. Практично всі образи викликали шквал емоцій: в одних випадках щире захоплення, в інших повне розчарування. У підведенні підсумків року, що минає, хочемо згадати найяскравіші найгірші образи перших леді за 2019 рік, які викликали найбільше критики у користувачів Мережі.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.