Вчора ввечері, 12 грудня, президент США Дональд Трамп і його 49-річна дружина Меланія зустрічали гостей на різдвяному балу Конгресу, який  щорічно проходить в Білому домі.   

Меланія Трамп різдвяному балу в Білому домі

Як і в минулому році, перша леді Америки з'явилася перед публікою в образі білого кольору. На цей раз Меланія віддала перевагу вбрання від популярного ліванського дизайнера Рим Акра, яка спеціалізується на весільних вбраннях і шиє дивовижні вечірні туалети.

Меланія Трамп різдвяному балу в Білому домі

Меланія Трамп різдвяному балу в Білому домі

Білосніжна довга сукня з накидкою з шовку, розшитому сріблястими кристалами, чудово гармоніювала з святковим убранням президентської резиденції, виконаний за ескізом Меланії у біло-зелених тонах. Доповнили образ шикарна укладка і яскравий вечірній макіяж з акцентом на губи, які були нафарбовані перламутровим блиском.

 Варто відзначити, що вартість сукні першої леді становить 4 тисячі доларів. На сайті бренду Reem Acra святковий наряд пропонується в якості вінчального туалету.

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією побували у Великобританії, де взяли участь в саміті НАТО в честь 70-річчя альянсу. З цього приводу королева Єлизавета ІІ влаштувала розкішний прийом, на який запросила всіх світових лідерів. Звичайно ж Дональд і Меланія не могли пропустити такий важливий захід. На королівському прийомі перша леді США з'явилася в незвичайному і дуже ефектному вбранні.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.