У кожного десятиліття є знакові модні віяння. У 1969 році головним трендом серед молоді стала міні-спідниця, в 1978 наші батьки хизувалися в брюках-кльош, а в кінці 90-х всі дівчата почали масово носити укорочені топи. Про те, як розвивалася мода ми докладно розповідаємо тут. Найдивовижніше, що ці речі досі користуються популярністю. Кожна поважаюча себе модниця хоч раз, але одягала джинси-бойфренди, маєчку на тонких бретелях і капелюх з широкими полями.

Як змінювалася мода за останні півстоліття

На створення багатьох улюблених нами речей вплинув технологічний прогрес. Одночасно з виходом нових колекцій інженери розробили побутову техніку, яка б дозволила продовжити термін служби одягу і правильно доглядати за нею. Так, перша в Кореї пральна машина була випущена компанією Gold Star (тепер LG) в 1969 році. З її появою життя людей кардинально змінилася. Їм більше не потрібно було витрачати свій час, щоб віднести речі в ательє або випрати вручну. Більше про інновації читай тут.

Еволюція пральних машин

На сьогоднішній день все стало ще простіше, швидше, комфортніше. Компанія LG створила нову пральну машину з технологією AI DD - інтелектуальною системою визначення властивостей тканини. Техніка економить 39% електроенергії, що на 16% знижує пошкодження тканин і на 99,9% очищає від алергенів. Одним словом, пральна машина LG впоратися з пранням краще, ніж будь-яка хімчистка! Детальніше про нової моделі читай за адресою.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн