10 грудня у Києві відкрився Третій Український жіночий конгрес, гостями якого стали бізнесмени, громадські діячі та відомі політики, серед яких 59-річна Юлія Тимошенко, яка захопила присутніх своїм новим перетворенням.

Перед початком церемонії з вітальним словом до учасників конгресу звернулася перша леді України. Для офіційної зустрічі Олена вибрала стильний брючний костюм, який доповнила білою сорочкою з високим коміром і елегантними човниками в тон.

Олена Зеленська

Олена Зеленська

Популярні новини зараз

Перший «Холостяк» України відзначив 40-річні: як змінився Максим Чмерковський (ФОТО)

Красуня-султанша: як в реальному житті виглядала улюблена сестра Сулеймана I

Як виглядає новий Холостяк: стало відомо, хто буде головним героєм 10 сезону романтичного реаліті

«Розбила два серця»: Лазарєв висловився про нового партнера вагітної Лорак, яка пішла від Єгора Гліба

Показати ще

вона доповнила Свій образ мініатюрними сережками і яскравим насиченим макіяжем. Вперше за весь час перебування у статусі першої леді Олена Зеленська дозволила собі нафарбувати губи червоною помадою. Варто відзначити, що яскравий насичений колір неймовірно йде дружині Зеленського.

Користувачі Мережі не могли не помітити цього і засипали Олену компліментами: "Наша прекрасна і розумна перша леді", Яка красуня», «Макіяж бомба», "Боже, яка вона прекрасна, перша леді", "Краща перша леді", – писали захоплені шанувальники.

Олена Зеленська

Дивись відео про Олену Зеленської: 

Нагадуємо, що в Мережі активно обговорюють прибалтійські образи Олени Зеленської. В детальному розборі нових нарядів першої леді беруть участь як професіонали, так і звичайні користувачі. Якщо одним вбрання леді Зе припали до душі, інші знайшли в них масу недоліків.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.