Напередодні у Києві відкрився Третій Український жіночий конгрес, гостями якого стали відомі бізнесмени, політики та громадські діячі. Перед початком церемонії з вітальним словом до учасників конгресу звернулася перша леді України. А сьогодні, 11 грудня, захід відвідала найвідоміша жінка-політик 59-річна Юлія Тимошенко, яка захопила присутніх своїм новим перетворенням.

Юлія Тимошенко

На сцені Тимошенко з'явилася в неймовірно жіночому образі в самому трендовому відтінку  сезону,  який Інститут Pantone назвав головним кольором 2020 року. Синя приталені блуза, виконана з щільної тканини, була доповнена чорною спідницею. Особливу увагу заслуговує її зачіска з оновленим відтінком волосся, який ідеально підкреслював колір її шкіри. 

Варто відзначити, що Тимошенко одна з найяскравіших політиків України, яка завжди викликала до себе величезний інтерес. Ставитися до неї можна по-різному, але не можна не захопитися її вміння перевтілюватися. А як тобі нове перетворення Тимошенко?

Дивись відео по темі:

Нагадуємо, що в Мережі активно обговорюють прибалтійські образи Олени Зеленської. В детальному розборі нових нарядів першої леді беруть участь як професіонали, так і звичайні користувачі. Якщо одним вбрання леді Зе припали до душі, інші знайшли в них масу недоліків.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.