Сьогодні, 10 грудня, в штаб-квартирі іспанської конфедерації організацій роботодавців в Мадриді проходило засідання  ради «Фонду боротьби з наркоманією». На заході була присутня представниця іспанської монаршої родини в особі королеви Летиції, яка з'явилася перед публікою в елегантному жіночому образі.  

Королева Летиція на офіційному заході в Мадриді

Для офіційного заходу вона підібрала модний чорний комплект, який складався з блузи з воланами з незвичайним білим декором і стильних кюлот зі стрілками. Тонка талія була підкреслена тонким шкіряним ременем.

Королева Летиція на офіційному заході в Мадриді

Свій монохромний образ королева вдало поєднувала з класичними човниками бронзового відтінку.  Особливу увагу заслуговує макіяж, який був дещо яскравіше звичайного. Що стосується укладання, то в цей вечір Летиція не стала експериментувати і просто поклала волосся праскою.

Популярні новини зараз

Знищить потенцію: названа страва, від якої повинен відмовитися кожен чоловік

Горбунов прокоментував третю вагітність Осадчої: «Вона вже є»

Олег Винник з дружиною привітали українців з Новим роком: зворушливе відео

Колишня дружина Потапа показала, чого він позбувся, коли пішов до Каменських

Показати ще

Королева Летиція на офіційному заході в Мадриді

Дивись відео по темі: 

Нагадуємо, що днями іспанські монархи відвідали церемонію вручення премій Francisco Cerecedo, яка відбулася в шикарному готелі Palace в Мадриді. Перед публікою королева Летиція з'явилася в шикарній чорній сукні з квітковим принтом. Особливу увагу в той день привернула її оновлена зачіска, яка зробила її візуально молодше.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.