Сьогодні, 10 грудня, в штаб-квартирі іспанської конфедерації організацій роботодавців в Мадриді проходило засідання  ради «Фонду боротьби з наркоманією». На заході була присутня представниця іспанської монаршої родини в особі королеви Летиції, яка з'явилася перед публікою в елегантному жіночому образі.  

Королева Летиція на офіційному заході в Мадриді

Для офіційного заходу вона підібрала модний чорний комплект, який складався з блузи з воланами з незвичайним білим декором і стильних кюлот зі стрілками. Тонка талія була підкреслена тонким шкіряним ременем.

Королева Летиція на офіційному заході в Мадриді

Свій монохромний образ королева вдало поєднувала з класичними човниками бронзового відтінку.  Особливу увагу заслуговує макіяж, який був дещо яскравіше звичайного. Що стосується укладання, то в цей вечір Летиція не стала експериментувати і просто поклала волосся праскою.

Популярні новини зараз

Син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва виявився серйозно хворий з-за онкології матері

«Плечі плавчихи, а ноги страуса»: Волочкова опозорилася на тлі прими-балерини Уляни Лопаткіної

Джолі, Гага, Айлиш та інші: світові зірки без макіяжу (ФОТО)

Меладзе краще не бачити: груди Брежнєвої випала з глибокого декольте

Показати ще

Королева Летиція на офіційному заході в Мадриді

Дивись відео по темі: 

Нагадуємо, що днями іспанські монархи відвідали церемонію вручення премій Francisco Cerecedo, яка відбулася в шикарному готелі Palace в Мадриді. Перед публікою королева Летиція з'явилася в шикарній чорній сукні з квітковим принтом. Особливу увагу в той день привернула її оновлена зачіска, яка зробила її візуально молодше.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.