Представниця України Анастасія Субота не увійшла в ТОП-20 і не брала участь у фінальній боротьбі за звання Міс Всесвіт 2019. 

Переможницею Міс Всесвіт 2019 стала учасниця з ПАР Зозибини Тунзи. У дівчини коротка стрижка, темна шкіра і досить повні для конкурсу краси стегна, але це не завадило їй здобути перемогу. Це ще раз підтверджує, що ідеальні параметри 90-60-90 - в минулому. 

А що ж відомо про українку Настю Суботу? 

Анастасія Субота  із Запоріжжя, їй 26 років.

Дівчина з дитинства захоплюється конкурсами краси, є володаркою титулу " Міні міс Запоріжжя. Також Анастасія любить  живопис, спортивну хореографію, обожнює риболовлю.

Анастасія Субота

За фахом вона веб-дизайнер, але працює виключно моделлю. Кілька років вона жила в Китаї, де працювала манекенницею.

Фотографія: Анастасія Субота

В Україні вона виходила на подіум від бренду GASANOVA. У Мережі можна знайти фотографії Насті Суботи з різним кольором волосся, але вона натуральна блондинка. На конкурсі краси Міс Всесвіт виступала рудою. 

Українка обрала сіру сукню

Нагадаємо, нещодавно замглавред Cosmopolitan Ukraine висміяла похорон Героя України Дениса Волочаева. Цей моторошний і скандальний пост шокував український народ, на Євгену Пліхіну і глянцевий журнал буря понеслася критики. Представники видання прийняли рішення звільнити Женю. 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн