Нещодавно Clutch розповідав, як Меланія Трамп з'явилася на церемонії відкриття головної ялинки країни встановленої неподалік від президентської резиденції. В той день перша леді вразила елегантним чином, який ідеально виглядав на тлі вогнів головної ялинки країни.

А на наступний день дружина Дональда Трампа відвідала Національну дитячу лікарню у Вашингтоні, де проходять лікування діти, які борються з різними важкими захворюваннями. Напередодні різдвяних свят, перша леді поспілкувалася з юними пацієнтами, подарувала їм подарунки і прочитала під ялинкою кілька казок.   

Меланія Трамп на зустрічі з дітьми у Вашингтоні

Меланія Трамп на зустрічі з дітьми у Вашингтоні

Перед публікою Меланія з'явилася в дуже незвичному образі. На цей раз дружина президента наділу яскраву бірюзову спідницю-олівець Pradа, яку несподівано доповнила шоколадним светром під горло і незвичайними леопардовими човниками.

Меланія Трамп на зустрічі з дітьми у Вашингтоні

Меланія Трамп на зустрічі з дітьми у Вашингтоні

Свою тонку талію Меланія підкреслила широким шкіряним поясом - вийшов дуже яскравий стильний образ.   

Дивись відео по темі: 

Нагадуємо, що днями президент США Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією побували у Великобританії, де взяли участь в саміті НАТО в честь 70-річчя альянсу. З цього приводу королева Єлизавета ІІ влаштувала розкішний прийом, на який запросила всіх світових лідерів. Звичайно ж Дональд і Меланія не могли пропустити такий важливий захід. На королівському прийомі перша леді США з'явилася в незвичайному і дуже ефектному вбранні.

Нагадуємо, що в Мережі активно обговорюють прибалтійські вбрання Олени Зеленської. В детальному розборі нових образів першої леді взяли участь як професіонали, так і звичайні користувачі. Якщо одним вбрання леді Зе припали до душі, інші знайшли в них масу недоліків.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.