Сальма Хайєк та її постраждала нога

Пекуча брюнетка актриса Сальма Хайєк проявила дива мужності, незважаючи на травму ноги. Зірка Голлівуду вийшла у світ, закривши очі на свою травму. Сальма Хайєк зафіксувала понівечену ногу спеціальною тілесною пов'язкою, але ЗМІ все побачили на Тижні моди в Парижі.

Але можемо відзначити, що зірка не особливо ховала травмовану кінцівку, вона прийшла на показ в короткій спідниці.

Холлі Беррі та інвалідний візок

Травми кінцівок зазвичай відбуваються несподівано. Холлі Беррі добре засвоїла цей урок, тому що один нещасний випадок привів її в лікарню. Актриса впала під час зйомок у фільмі "Хмарний атлас". Дуже невдало впала, так як її падіння призвело до перелому правої ноги. З американського госпіталю голлівудську зірку вивезли на кріслі каталці.

Різ Уізерспун та її цирковий гіпс 

Блондинка Різ Візерспун часто грає в своїх фільмах простушку, але насправді - вона одна з найбільш відповідальних актрис Голлівуду. Різ Візерспун не боїться складних ролей. Під час підготовки до фільму "Води слонам!" їй довелося освоїти складні циркові трюки, з нею займалися професійні акробати. Зірка ходила по лезу, але змогла вберегти своє здоров'я. Небезпека підстерігала Різ в повсякденному житті. Під час традиційної пробіжки вагітну Візерспун збив автомобіль.Вона не сильно постраждала, але без гіпсу не обійшлося.

Серена Вільямс і її медичний аксесуар

Знаменита тенісистка Серена Вільямс знає про спортивних травмах абсолютно все. Відома спортсменка багато разів виходила в світ у фіксуючих пов'язках і гіпсах. І кожен раз їй вдавалося перетворити їх в елемент свого прекрасного наряду.